foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapisy na rok szkolny 2019/2020 Nabór do klasy I,II,III,IV,V,VI,VII i VIII szkoły podstawowej

Dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły brali udział w powiatowych Igrzyskach Młodzieży w pływaniu drużynowym. Obie drużyny zajęły II miejsca na podium.

Reprezentacja dziewcząt : Michalina Kreft, Barbara Houn, Iga Kropidłowska, Alicja Kuśmierczuk, Magdalena Jażdzewska, Paulina Kuśpa, Aleksandra Majkowska, Nikola Szczypior.

Reprezentacja chłopców: Kacper Aponowicz, Lucjan Brzoskowski, Stanisław Grochal, Aleksander Kostka, Julian Moczadło, Michał Pietruk, Michał Szewczyk, Kordian Zalewski, Maciej Felskowski, Jan Pióro.

1  3

08 i 09 marca 2018 r. odbyły się Igrzyska Miejskie Młodzieży Szkolnej
w Koszykówce . Rreprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce, natomiast chłopców 2 miejsce.

        Skład reprezentacji dziewcząt:
Iga Kropidłowska, Michalina Kreft, Barbara Houn, Aleksandra Majkowska, Kaja Popowska, Alicja Kuśmierczuk, Amelia Zięba, Paulina Kuśpa, Nikola Szczypior

        Skład reprezentacji chłopców:
Jakub Kowalski, Aleksander Kostka, Kacper Reiter, Lucjan Brzoskowski, Stanisław Grochal, Maciej Jereczek, Michał Szewczyk, Bartłomiej Sowa, Alan Lemaczyk, Olaf Kachnowicz

igrzyska Strona 1  igrzyska Strona 2

Serdecznie gratulujemy!!!

WTOREK       13.03.2018

KLASA I                                                 8.45 - 10.00

KLASA IV, VI                                         9.50 - 11.30

KLASA VII, IIA, IIB, IIIA, IIIB         11.20 - 13.00


ŚRODA         14.03.2018

KLASA I                                                 8.45 - 10.00

KLASA IV, VI                                         9.50 - 11.30

KLASA VII, IIA, IIB, IIIA, IIIB         11.20 - 13.00

IMG 4795 1

Uczniowie klasy czwartej wykonywali prace pt. Układanki tangramowe.

Na etapie powiatowym wyróżniono 9 prac w tym prace naszych uczniów
Anny Brunieckiej i Nikodema Szczypiora.

W etapie wojewódzkim Nikodem Szczypior zajął III miejsce.

 

Serdecznie gratulujemy!!!

ksaweryKsawery Wiecki uczeń klasy IIIA  został finalistą etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego.  

 

Gratulujemy sukcesu.

       IX Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej w Wielkim Klinczu pod honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty odbył się w tym roku 26.02.2018r.

       Naszą szkołę reprezentowała w kategorii szkół podstawowych Zuzanna Koszałka z klasy IV zdobywając  II miejsce, natomiast w kategorii gimnazjów również II miejsce zajął Bartłomiej  Sowa z klasy II.

       Ponadto Bartek otrzymał także bardzo cenną nagrodę dla młodego artysty w postaci statuetki NAGRODY PUBLICZNOŚCI.  

      B.SOWA  BARTŁOMIEJ SOWA KL.II GIM  ZUZANNA KOSZAŁKA KL.IV  ZUZIA

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!!

FB IMG 1519317367358

Alan Lemańczyk uczeń VII klasy reprezentował nasz kraj
w Mistrzostwach Europy w K-1 kick-boxingu zmodyfikowanego według zasad i technik japońskich.

W dniach 17-18.02.2018r.  w Niemczech w miejscowości Mulheim Alan  wywalczył brązowy medal.

 

                             Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie w ramach realizacji języka kaszubskiego uczestniczyli w zajęciach na lodowisku 19 lutego 2018 r

0d781807 0a2d 4fc9 8bad 9afee8c63f94  1a18380e 257c 48dc 8e71 d36a05bf1fb0  764fb394 a6d0 4e41 a3fc 6cccc6040cb0  4d3d71d2 7606 4602 8795 68913059e4ea

Podobny obraz

Informujem, że podczas ferii
sekretariat szkolny jest czynny
w godzinach od 10:00 do 13:00.

W ramach zajęć z języka kaszubskiego uczniowie klas IV - VII uczestniczyli w wycieczce do Gdańska.

005485bc 71b9 460b b951 13749f4553f5  0def02ae bf5a 4aed b46f beae6b0b5a89  d4af8f7e 2e32 46d9 8df6 5adc9abf8cb7

O nas

20 -lecie "PRYMUS"

Bezpieczna Szkoła

Mistrzostwa Świata

Wyniki egzamin gimnazjalny

Copyright © 2019 Prywatna Szkoła Podstawowa "PRYMUS" Rights Reserved.