foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

klawikowski

 

Nasz uczeń Konrad Klawikowski zajął III miejsce  w eliminacjach miejskich XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

 

 

Serdecznie gratulujemy.

jpol

 

Nasza uczennica Wiktoria Tobjasz-Frenkiel zajęła III miejsce w eliminacjach miejskich

Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Była to już XXXV edycja.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym.

Zapraszamy do zapoznania sią z artykułem.

Zrzut ekranu 2018 03 15 o 21.47.57

Praca zespołowa, rozwiązywanie problemów i kreatywne myślenie – takimi umiejętnościami muszą wykazać się Odyseusze, czyli uczestnicy międzynarodowego programu edukacyjnego „Odyseja Umysłu”.

Dnia 11 marca 2018 roku odbyły się eliminacje regionalne w Pozytywnej Szkole Podstawowej w Gdańsku. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy.
IMG 20180311 113908  IMG 20180311 114858  IMG 20180311 173932

Czytaj więcej: Międzynarodowy Program Edukacyjny „Odyseja Umysłu”.

Dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły brali udział w powiatowych Igrzyskach Młodzieży w pływaniu drużynowym. Obie drużyny zajęły II miejsca na podium.

Reprezentacja dziewcząt : Michalina Kreft, Barbara Houn, Iga Kropidłowska, Alicja Kuśmierczuk, Magdalena Jażdzewska, Paulina Kuśpa, Aleksandra Majkowska, Nikola Szczypior.

Reprezentacja chłopców: Kacper Aponowicz, Lucjan Brzoskowski, Stanisław Grochal, Aleksander Kostka, Julian Moczadło, Michał Pietruk, Michał Szewczyk, Kordian Zalewski, Maciej Felskowski, Jan Pióro.

1  3

08 i 09 marca 2018 r. odbyły się Igrzyska Miejskie Młodzieży Szkolnej
w Koszykówce . Rreprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce, natomiast chłopców 2 miejsce.

        Skład reprezentacji dziewcząt:
Iga Kropidłowska, Michalina Kreft, Barbara Houn, Aleksandra Majkowska, Kaja Popowska, Alicja Kuśmierczuk, Amelia Zięba, Paulina Kuśpa, Nikola Szczypior

        Skład reprezentacji chłopców:
Jakub Kowalski, Aleksander Kostka, Kacper Reiter, Lucjan Brzoskowski, Stanisław Grochal, Maciej Jereczek, Michał Szewczyk, Bartłomiej Sowa, Alan Lemaczyk, Olaf Kachnowicz

igrzyska Strona 1  igrzyska Strona 2

Serdecznie gratulujemy!!!

WTOREK       13.03.2018

KLASA I                                                 8.45 - 10.00

KLASA IV, VI                                         9.50 - 11.30

KLASA VII, IIA, IIB, IIIA, IIIB         11.20 - 13.00


ŚRODA         14.03.2018

KLASA I                                                 8.45 - 10.00

KLASA IV, VI                                         9.50 - 11.30

KLASA VII, IIA, IIB, IIIA, IIIB         11.20 - 13.00

IMG 4795 1

Uczniowie klasy czwartej wykonywali prace pt. Układanki tangramowe.

Na etapie powiatowym wyróżniono 9 prac w tym prace naszych uczniów
Anny Brunieckiej i Nikodema Szczypiora.

W etapie wojewódzkim Nikodem Szczypior zajął III miejsce.

 

Serdecznie gratulujemy!!!

ksaweryKsawery Wiecki uczeń klasy IIIA  został finalistą etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego.  

 

Gratulujemy sukcesu.

       IX Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej w Wielkim Klinczu pod honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty odbył się w tym roku 26.02.2018r.

       Naszą szkołę reprezentowała w kategorii szkół podstawowych Zuzanna Koszałka z klasy IV zdobywając  II miejsce, natomiast w kategorii gimnazjów również II miejsce zajął Bartłomiej  Sowa z klasy II.

       Ponadto Bartek otrzymał także bardzo cenną nagrodę dla młodego artysty w postaci statuetki NAGRODY PUBLICZNOŚCI.  

      B.SOWA  BARTŁOMIEJ SOWA KL.II GIM  ZUZANNA KOSZAŁKA KL.IV  ZUZIA

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!!

O nas

*** Studio Tańca ***

Mistrzostwa Świata

Bezpieczna Szkoła

Copyright © 2018 Prywatne Gimnazjum "PRYMUS" Rights Reserved.